Welcome to our web site

  • Chinese (Traditional)
  • Turkish
  • Russian
  • English
  • Arabic

Working : Monday to Saturday ; 10:00 - 19:00
  Contact : + 90 532 5079373

O.küçük

Bel fıtığı, sağ kalça ve bacakta ağrı şikayetlerim 2-3 ay önce başladı. Bir süre oturduktan sonra kalçamda ve sağ bacağımda uyuşma hissi ile birlikte şiddetli ağrı başlıyordu. Süre uzadıkça ayağa kalkmak imkansız hale geliyordu. 3 hafta istirahat etmeme rağmen şikayetlerim geçmemişti. Dr. Nimet beyin 6 seanslık tedavisinin ardından şu an rahatladım. Uzun süre oturduğumda hafif […]

Read More

K. Başar

Bel fıtığından iki kere ameliyat oldum. Bir yıl sonra ağrılarım tekrar başladı. Doktora gittiğimde platin takılacak dedi. Tavsiye üzerine korka korka izmir den İstanbul’a gitiim. Altı seans sonunda çok az bir toparlama oldu diye düşünürken tedavinin üzerinden bir kaç gün geçtiğinde ağrılarım müthiş bir şekilde azaldı. Sabahları ağrı ve Sancı ile uyanan ben rahat bir […]

Read More

Ş. Eres

Yaklaşık 2 yıldır sırt ve bel ağrısı çekiyorum. İş yapmamı da engelliyordu. Çeşitli doktorlara gittim hepsi de ameliyat olmamı önermişti. Ameliyat olmak istemediğim için terapi merkezine geldim.Tedaviye başladığımdan beri çok şükür ağrılarım %80 azaldı. Herşey yolunda bel ağrısı şikayeti yaşayan herkezin bu merkeze gelmesini öneriyorum. Terapi merkezine geldiğim için çok şanslıyım, yetkililere çok teşekkür ederim.

Read More

S. ATAŞ

Bir önceki doktor bel fıtığından ameliyat olmam gerektiğini söylemişti , bir akrabamın tavsiyesi üzerine DR.Nimet beye geldim .Burda yapılan tedavi yöntemi ile (6 seans)eskisine göre bel omurgamda ve bileğimde iyileşti faydasını gördüm teşekkür ederim.

Read More

E. Öksüz

Hocamla bir dostum tavsiyesi sonucunda tanıştım, bel fıtığı şikayetlerim vardı, ilginç ve o kadar etkili bir tedavi ile karşılaştım, iki haftalı tedavi sonucunda bel fıtığı ile ilgili bir şikayetim kalmadı. Aslında cerrahi bir durum vardı bende, burda yapılan tedavilerle tamamen sağlığıma kavuştum. ileri için umutluyum.

Read More
This site is registered on wpml.org as a development site.